برای تاجران، رستوران ها و ارگان ها خرید عمده برنج مسئله مهمی به شمار می رود، صنایع غذایی سلطان آماده فروش برنج به صورت عمده به کلیه استان های ایران می باشد. این شرکت آماده ی همکاری و عقد قرارداد با شرکت ها و فروشگاه ها و ارگان های مختلف می باشد . برنج سلطان با سابقه دیرینه در زمینه, صادرات, تهیه و تولید انواع برنج درجه یک و ممتاز شمال کشور می باشد که محصولات آن محدود به بهترین شالیزارهای شمال کشور می باشد. مازندران با داشتن زمین هایی بسیار حاصلخیز و آب و هایی نیمه استوایی بهترین مکان در ایران برای کشت برنج ارگانیک می باشد. دسترسی به برنج سلطان بسیار آسان است و با استفاده از روش های آنلاین می توانید به خرید برنج عمده و جزیی از کلیه نقاط ایران بپردازید. ما سعی داریم که قیمت روز خرید برنج شمال را با حذف واسطه ها کاهش داده و با مناسب ترین شکل به مشتریان عرضه کنیم.

خرید مستقیم از کشاورز

برنج ها به صورت مستقیم و بی واسطه از مزرعه و کشاورز خریداری می شود.

محصولات ارگانیک و سلامت
در صنایع غذایی سلطان همواره سعی کرده ایم محصولات ارگانیک و سلامت را وارد بازار کنیم.
آزمایش شده توسط کارشناسان
کلیه محصولات قبل از ورود به بازار توسط کارشناسان ما در آزمایشگاه تست و آزمایش می شود.
حداقل وزن خرید عمده برنج سلطان ؟

واژه فروش عمده برنج در ساده ترین تعریف به معنای فروش در حجم های بزرگ می باشد. طبیعتا قیمت فروش در حجم های بزرگ کمتر از خرده فروشی می باشد. از آنجایی که رقابت در فروش عمده برنج زیاد است بنابراین تلاش براین است که کمترین سود در این نوع فروش درنظر گرفته شود و برنج با کمترین قیمت در اختیار خریدار قرار گیرد. صنایع غذایی سلطان حداقل وزن فروش عمده برنج را در هر محموله یک تن درنظر گرفته است.

روش های سفارش عمده برنج سلطان چگونه است ؟

روش های سفارش برنج سلطان عباتند از :

سفارش آنلاین محصولات شرکت از قسمت خرید برنج بالای همین صفحه
سفارش از طریق اپلیکیشن سفارش محصولات سلطان (دانلود اپلیکیشن)
سفارش از طریق تماس با شماره : 01142555813

نحوه پرداخت صورت حساب خرید عمده برنج چگونه است؟

بطور معمول تسویه حساب خرید عمده برنج نقدی می باشد. خریدار فرصت دارد که مبلغ فاکتور را در دو یا چند مرحله پرداخت کند اما لازم است که کل مبلغ فاکتور قبل از بارگیری پرداخت شود. همچنین امکان پرداخت به صورت انلاین هم از طریق پنل کاربری وجود دارد

آیا امکان سفارشی سازی بسته بندی برنج وجود دارد؟

بله. صنایع غذایی سلطان بسته بندی برنج را بنابه درخواست مشتری انجام می دهد. با توجه به درخواست مشتری برنج در گونی های پارچه ای یا نایلونی بسته بندی خواهد شد. همچنین مشتری می تواند هر یک از اوزان 1، ۵، ۱۰، ۲۰ ،۵۰ یا ۸۰ کیلویی را جهت بسته بندی برنج انتخاب کند.

آیا امکان لغو سفارش خرید عمده برنج وجود دارد؟

در صورتی که به هردلیلی سفارش خرید عمده برنج لغو شود خریدار موظف است کلیه ضرروزیان تامین کننده را جبران نموده و درصورتی که پس از بارگیری به هردلیلی سفارش لغو شود هزینه ارسال بار نیز برعهده خریدار می باشد. و شرکت این اختیار را دارد که مبلغ ضرر و زیان خود را از پیش پرداخت کسر کند و خود را موظف می داند که الباقی وجه را در اسرع وقت عودت دهد.

خرید عمده برنج برای رستوران:

برنج برای رستوران ها جزء مواد اولیه مهم و حساس می باشد که تاثیر مستقیمی بر کیفیت غذا , رضایت مشتریان از رستوران و در نتیجه درآمد رستوران دارد. پس مدیران خرید رستوران هنگام خرید برنج باید دقت کافی را به خرج دهند
ما با درک درست این دغدغه و فراهم اوردن راهکارهای مناسب برای رستوران داران مثل بسته بندی های مناسب برای نگه داری در انبار رستوران ها با توجه به شرایط انبار رستوران ها و بسیاری درگیر از نکات مهم سعی در ارائه بهترین خدمت در این زمینه را داریم.
صنایع غذایی سلطان اماده عقد قرارداد با رستوران ها, کترینگ ها سطح کشور می باشد.
همچنین برنج سلطان با تولید برنج قهوه ای آماده است تا با رستوان های رژیمی که محبوبیتشان هر روز در بین مردم بیشتر میشود هم همکاری داشته باشد

خرید عمده برنج برای سازمان ها و ارگان ها:

نیروی انسانی جزء اصلی ترین دارایی های هر سازمان و ارگانی است و مدیران موفق به این نکته کاملا واقف هستند. ما با تامین برنج با کیفیت برای سازمان ها و ارگان ها در قالب الظامات روال اداری کشور مانند فاکتور رسمی برای همیشه دقدقه ی خرید این کالای اساسی را برطرف خواهیم کرد.

صادرات:

محبوبیت برنج ایرانی در سرتاسر دنیا غیر قابل انکار است و صادرات باعث رشد اقتصاد هر کشوری می شود. ما با همکاری تمام کمال با صادر کنندگان, تجار و بازرگانان گرامی و ایجاد شرایط مورد نیاز سعی در سربلندی نام برنج ایرانی در بازارهای بین المللی داریم و سعی میکنیم با مشکلات فراوانی که در این حوزه در کشورمان وجود دارد دست و پنجه نرم کنیم.

خرید عمده برنج برای فروشگاه ها:

در حال حاضر بخش عظیمی از خرده فروشی مواد غذایی در کشورمان توسط فروشگاه های زنجیره ای انجام میشود. استراتژی اکثر این شرکت ها, تامین کالای با کیفیت و با قیمت مناسب است. صنایع سلطان با ظرفیت بالایی که در تولید برنج دارد آماده ارائه خدمت به فروشگاه های بزرگ کشور است.