خرید عمده برنج

برای تاجران، رستوران ها و ارگان ها خرید عمده برنج مسئله مهمی به شمار می رود، صنایع غذایی سلطان آماده فروش برنج به صورت عمده به کلیه استان های ایران می باشد. این شرکت آماده ی همکاری و عقد قرارداد با شرکت ها و فروشگاه ها و ارگان های مختلف می باشد . برنج سلطان با سابقه دیرینه در زمینه, صادرات, تهیه و تولید انواع برنج درجه یک و ممتاز شمال کشور می باشد که محصولات آن محدود به بهترین شالیزارهای شمال کشور می باشد. مازندران با داشتن زمین هایی بسیار حاصلخیز و آب و هایی نیمه استوایی بهترین مکان در ایران برای کشت برنج ارگانیک می باشد. دسترسی به برنج سلطان بسیار آسان است و با استفاده از روش های آنلاین می توانید به خرید برنج عمده و جزیی از کلیه نقاط ایران بپردازید. ما سعی داریم که قیمت روز خرید برنج شمال را با حذف واسطه ها کاهش داده و با مناسب ترین شکل به مشتریان عرضه کنیم.

برنج آزمایش شده

برنج ها قبل از فروش، آزمایش می شوند و بر اساس قدرت رنگدهی و… طبقه بندی می شوند

خرید مستقیم از کشاورز

برنج ها به صورت مستقیم و بی واسطه از مزرعه و کشاورز خریداری می شود

تضمین ارگانیک بودن برنج

برنج مزرعه دار، تحت نظارت میدانی ما می باشد و ارگانیک بودن برنج را ضمانت میکنیم

آموزش و مقالات رایگان

در بخش مقالات وب سایتکلی آموزش و مقاله در مورد برنج آماده کرده ایم

بازار برنج همیشه جز بازارهای پررونق ایران به شمار می رود و صادرات و واردات این محصول نیز همواره روند خوبی داشته است. با توجه به اینکه برای خرید برنج به صورت عمده باید فاکتورها و شرایط خاصی را در نظر گرفت نمی توان به صورت قطعی قیمتی نهایی برای آن تعیین کرد. به عنوان مثال نوع برنج، ایرانی یا خارجی بودن برنج، کشت اول یا دوم بودن، حجم خریداری شده، قیمت ارز و فصل خرید برنج می توانند در قیمت نهایی آن تأثیر گذار باشند.

خرید عمده برنج برای رستوران:

برنج برای رستوران ها جزء مواد اولیه مهم و حساس می باشد که تاثیر مستقیمی بر کیفیت غذا , رضایت مشتریان از رستوران و در نتیجه درآمد رستوران دارد. پس مدیران خرید رستوران هنگام خرید برنج باید دقت کافی را به خرج دهند
ما با درک درست این دغدغه و فراهم اوردن راهکارهای مناسب برای رستوران داران مثل بسته بندی های مناسب برای نگه داری در انبار رستوران ها با توجه به شرایط انبار رستوران ها و بسیاری درگیر از نکات مهم سعی در ارائه بهترین خدمت در این زمینه را داریم.
صنایع غذایی سلطان اماده عقد قرارداد با رستوران ها, کترینگ ها سطح کشور می باشد.
همچنین برنج سلطان با تولید برنج قهوه ای آماده است تا با رستوان های رژیمی که محبوبیتشان هر روز در بین مردم بیشتر میشود هم همکاری داشته باشد

خرید عمده برنج برای سازمان ها و ارگان ها:

نیروی انسانی جزء اصلی ترین دارایی های هر سازمان و ارگانی است و مدیران موفق به این نکته کاملا واقف هستند. ما با تامین برنج با کیفیت برای سازمان ها و ارگان ها در قالب الظامات روال اداری کشور مانند فاکتور رسمی برای همیشه دقدقه ی خرید این کالای اساسی را برطرف خواهیم کرد.

خرید عمده برنج برای صادرات:

محبوبیت برنج ایرانی در سرتاسر دنیا غیر قابل انکار است و صادرات باعث رشد اقتصاد هر کشوری می شود. ما با همکاری تمام کمال با صادر کنندگان, تجار و بازرگانان گرامی و ایجاد شرایط مورد نیاز سعی در سربلندی نام برنج ایرانی در بازارهای بین المللی داریم و سعی میکنیم با مشکلات فراوانی که در این حوزه در کشورمان وجود دارد دست و پنجه نرم کنیم.

خرید عمده برنج برای فروشگاه ها:

در حال حاضر بخش عظیمی از خرده فروشی مواد غذایی در کشورمان توسط فروشگاه های زنجیره ای انجام میشود. استراتژی اکثر این شرکت ها, تامین کالای با کیفیت و با قیمت مناسب است. صنایع سلطان با ظرفیت بالایی که در تولید برنج دارد آماده ارائه خدمت به فروشگاه های بزرگ کشور است.

میزبان صدای گرمتان هستیم …

تلفن تماس : ۰۱۱۴۲۵۵۵۸۱۳

فهرست