درخواست نمایندگی

نمایندگی محصولات غذایی سلطان به شرکت و یا شخصی اعطا می شود که دارای سابقه ی کاری مناسب ( حداقل 3 سال ) در زمینه فروش موادغذایی با برندهای مختلف علی الخصوص برندهای معتبر را دارا میباشد.
اما چنانچه تمایل به همکاری بیشتر با ما و نیز دست یابی به کسب و پیشه ای با در آمد مناسب و آبرو مند در کنار فعالیت های خود می باشید ، می توانید با در نظر گرفتن شرایط خود و امکاناتی که دارید به انتخاب یکی از انواع نمایندگی های ما بپردازید.

نمایندگی انحصاری

یکی از مصادیق نمایندگی تجاری همانا نمایندگی انحصاری است. منظور از قید انحصار (exclusivity) در این قراردادها آن است که فردِ نماینده، تنها شخصی باشد که در منطقه مورد توافق طرفین، به فروش محصولات می‌­پردازد، این قرارداد جنبه انحصاری پیدا خواهد کرد

عاملیت فروش

نمایندگی فروش نمایندگی یک شرکت یا فرد است. نماینده فروش با هدف فروختن و نه استفاده از محصولات و برای کسب سود، محصولات شرکت یا فرد دیگر را به نمایندگی از آن فرد یا شرکت به فروش می‌رساند. معمولاً در این روش از تجارت نمایندگی فروش با خرید محصولات از شرکت یا فرد اصلی با قیمت کمتر از قیمت بازار، به فروش محصولات اقدام می‌کند تا به این ترتیب ضمن افزایش فروش و برند شرکت اصلی، نمایندگی فروش نیز به سود و درآمد برسد.

  شرايط عمومی متقاضيان نمايندگی حقيقی :

  1-تابعیت جمهوری اسلامی ایران

  2-دارابودن دانش کاربردی مرتیط

  3- دارا بودن مجوز توزیع و پخش ( سراسری ، منتطقه ای ، استانی ، از مراجع ذیسطح

  4- دارا بودن سابقه فعالیت توزیع و پخش  با حداقل سه سال

  5- حسن اعتبار و ارائه ضمانت های معتبر و حسن گردش حساب جاری در بانک های کشور

  6- حداقل سن متقاضیان 25 سال و حداکثر 55 سال ( حقیقی  )

  7- عدم اعتیاد به مواد مخدر ، الکل ، و نداشتن سو پیشینه کیفری ( حقیقی )

  سبد خرید
  برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.