فرستنده میبایست نسبت به ثبت کامل و صحیح مشخصات گیرنده و فرستنده اعم از نام، تلفن، آدرس و … اقدام نماید.

شرکت در موارد ذیل هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت : بخاطر اعتصاب،شورش، ناآرامیهاو اغتشاشات اجتماعی و سیاسی، بلایای طبیعی ، شرایط بحرانی مانند جنگ، آتش سوزی،تصادف وسیله حمل، بروز اختلالات در شبکه حمل‌ونقل ، عیوب ذاتی و نواقص پنهانی محموله و هر عاملی که از  کنترل شرکت خارج باشد. لذا مسئول جبران خسارت ناشی از عدم ارسال، تاخیر ، مفقودی و یا صدمات فیزیکی نخواهد بود. همچنین هیچگونه تعهدی در قبال جبران خسارات خاص و ضرر از دست دادن سود بازار،شهرت و فرصت شغلی همچنین سایر خسارات غیرمستقیم ناشی از تاخیر و مفقود شدن محموله را بر عهده نخواهد داشت.

پس از ثبت هر سفارش توسط یک تماس تلفنی با مشتری صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. لذا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایید و از ثبت سفارش های غیر واقعی خودداری نمایید.

قیمت های مسیرها و سفارشات موجود در سایت به روز می باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش ‌فاکتور منظور گردیده است، معتبر هستند. هزینه ارسال طبق تعرفه، نوع، حجم‌وزنی …. محاسبه میشود.

هزینه ارسال برای برگرداندن (مرجوعی) محموله برای مشتریان محترم عهده خودشان میباشد.

هرگونه ارتباط و تماس با شرکت تنها از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد.شماره های تماس شرکت صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می توانید آن ها را مشاهده کنید.